Odzyskiwanie danych z dysków

Odzyskiwanie danych z dysków twardych na komputerach stacjonarnych lub laptopach.

Specjalizujemy się w obsłudze dysków twardych w celu odzyskiwania danych, nawet w przypadkach, gdy inni specjaliści I.T. lub metody odzyskiwania danych nie odniosą sukcesu. Nasi specjaliści ds. Odzyskiwania danych widzieli tysiące przypadków i mogli opracować strategie umożliwiające odzyskiwanie danych z różnych marek, modeli, grup uszkodzeń, w tym między innymi:

  • Nieczytelne sektory i cykliczne błędy redundancji;
  • Elektroniczne uszkodzenia płytek drukowanych i innych wewnętrznych elementów napędowych;
  • Nieprawidłowe zaparkowanie lub fizycznie uszkodzone zespołu głowic;
  • Napędu (silników);
  • Uszkodzenia oprogramowania wewnętrznego;
  • Nieduże uszkodzenia powierzchni talerzy;
  • Uszkodzenia związane z pożarem i powodziami;

Należy pamiętać, że dyski twarde nie są zaprojektowane z myślą o naprawie. Jest to jeden z powodów, dla których producenci dysków twardych z reguły zaoferują wymianę uszkodzonego urządzenia, ale nie naprawiają go. Nie ma standardowych instrukcji obsługi dysków twardych, ponieważ większość producentów uważa, że ​​informacje te są zastrzeżone i poufne.

Z tego powodu specjaliści od odzyskiwania danych firmy MiP Data & Forensic spędzili wiele lat na poznawaniu zagadnień związanych z niepowtarzalnym wzornictwie każdego modelu i producenta, który dociera do naszych laboratoriów odzyskiwania. Praca ta może wymagać pewnego poziomu inżynierii odwrotnej, a na pewno lat doświadczenia w pracy w tym bardzo wyspecjalizowanym zakresie. Nasi technicy spędzili wiele lat na poznaniu dysków twardych, od starszych produktów z lat poprzednich do obecnych modeli, więc ich odpowiedź na problemy, z którymi się spotykają, jest intuicyjna. Biorąc pod uwagę, że awaria dysku twardego może w każdej chwili wykazywać większą katastrofalną awarię, ważne jest również, aby nasi specjaliści wybrali od samego początku odpowiednią strategię, aby zapobiec dalszej utracie danych.

Tak samo ważne jest, by od razu wybrać właściwą firmę odzyskiwania danych, ponieważ często nie ma drugiej szansy na odzyskanie utraconych danych. Niedoświadczony technik może podjąć niewłaściwą decyzję, która może skomplikować lub uniemożliwić odzyskanie utraconych danych. Jeśli miałbyś wybrać chirurga, aby zapewnić jak najlepszą procedurę ratowania życia, na pewno chciałabyś rozważyć ich doświadczenie w tej dziedzinie, zanim pozwolą Ci pracować.

Od ponad 15 lat w dziedzinie odzyskiwania danych, nasi specjaliści ds. Odzyskiwania danych posiadają wiedzę i doświadczenie, których potrzebujesz w tak delikatnym i ważnym zadaniu. Możemy pomóc w odzyskiwaniu danych z dowolnego wewnętrznego dysku twardego, zarówno z serwera, komputera stacjonarnego, jak i notebooka i niezależnie od tego, która architektura lub system operacyjny są używane.

Usługi odzyskiwania danych firmy MiP Data & Forensic są gwarancją bezpieczeństwa i zostały zalecane przez wiodących producentów, w tym Western Digital, Toshiba, Fujitsu, Samsung, Hitachi i innych. Bądź pewny, jeśli potrzebujesz usług odzyskiwania dysku twardego na dysku twardym. Nasi technicy mają poziom doświadczenia, jaki powinieneś oczekiwać od usługi odzyskiwania danych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *